Suplování:   Pondělí 28.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

 

1.B

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

 

1.C

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

 

2.A

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

 

2.B

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

 

2.C

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

 

3.A

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

 

3.B

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

 

3.C

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

 

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Geršlová Lenka

....

..

-

..

-

     

Inwaldová Ivana

....

..

-

..

..

     

Jančí Ilona

-

-

..

..

..

     

Joch Jaroslav

..

..

..

..

....

     

Kupková Zuzana

-

-

..

..

....

     

Lavičková Petra

-

..

-

..

..

     

Lisická Jarmila

..

..

..

-

-

     

Minarovičová Jana

..

..

..

-

-

     

Možná Blanka

..

..

-

..

..

     

Procházková Iveta

-

..

..

-

-

     

Surková Iva

..

..

-

....

..

     

Šušková Petra

..

....

-

..

-

     

Švéda Jakub

..

..

..

-

..

     

Tláskalová Hana

-

..

..

..

-

     

Urbánek Vít

..

..

....

..

-

     

Zahradová Marcela

..

..

-

..

..

     

Zavadilová Hana

..

..

..

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

1.hod

odpadá

SPJ

4.C (A2)

 

Volno

 

2.hod

odpadá

SPJ

2.A (A2)

 

Vzdělávací akce

 

3.hod

odpadá

SPJ

1.A (A2)

 

Vzdělávací akce

Brka Martin

3.hod

odpadá

ANJ

3.B (A2)

 

Vzdělávací akce

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.A (A2)

 

Vzdělávací akce

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.A (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

ANJ

2.B (A2)

 

Odpadá

Černá Ivana

1.hod

odpadá

IKT

1.B (A1)

 

Vzdělávací akce

 

3.hod

odpadá

FIP

4.A (A2)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

FIP

4.A (A2)

 

Volno

 

5.hod

odpadá

UCE

2.A (A1)

 

Vzdělávací akce

 

6.hod

odpadá

UCE

2.A (A1)

 

Odpadá

Geršlová Lenka

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Chupík Zdeněk

3.hod

odpadá

NEJ

1.A (A1)

 

Vzdělávací akce

 

5.hod

odpadá

NEJ

3.B (A1)

 

Vzdělávací akce

 

6.hod

odpadá

NEJ

2.B (A1)

 

Odpadá

Inwaldová Ivana

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Jančí Ilona

6.hod

odpadá

UCE

3.A (A2)

 

Odpadá

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Joch Jaroslav

6.hod

odpadá

MAT

2.B (A2)

 

Odpadá

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Karásek Tomáš

1.hod

odpadá

IKT

1.B (A2)

 

Vzdělávací akce

 

6.hod

odpadá

IKT

2.C (A1)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

IKT

2.C (A1)

 

Odpadá

Křapová Aneta

1.hod

odpadá

ANJ

1.C (A2)

 

Vzdělávací akce

 

2.hod

odpadá

ANJ

1.A (A1)

 

Vzdělávací akce

 

3.hod

odpadá

ANJ

3.B (A1)

 

Vzdělávací akce

 

4.hod

odpadá

ANJ

4.B (A1)

 

Volno

Kubín Igor

4.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Vzdělávací akce

 

5.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Volno

Kupková Zuzana

7.hod

odpadá

PEK

1.A

 

Odpadá

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Lavičková Petra

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Lisická Jarmila

6.hod

odpadá

IKT

2.C (A2)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

IKT

2.C (A2)

 

Odpadá

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Minarovičová Jana

6.hod

odpadá

MAT

3.B (A1)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

HOZ

1.B

 

Odpadá

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Možná Blanka

7.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

Odpadá

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Musilová Simona

1.hod

odpadá

EKO

4.B

 

Volno

 

2.hod

odpadá

PEK

1.C

 

Vzdělávací akce

 

3.hod

odpadá

EKO

1.C

 

Vzdělávací akce

 

5.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Vzdělávací akce

 

6.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Odpadá

Novotníková Romana

3.hod

odpadá

EKT

4.C

 

Volno

Procházková Iveta

6.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

PSY

3.C

 

Odpadá

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Sedláčková Šárka

1.hod

odpadá

RUJ

3.B (A2)

 

Vzdělávací akce

 

2.hod

odpadá

RUJ

2.B (A2)

 

Vzdělávací akce

 

3.hod

odpadá

RUJ

2.C (A2)

 

Vzdělávací akce

 

4.hod

odpadá

RUJ

1.C (A2)

 

Vzdělávací akce

Sekaninová Dagmar

5.hod

odpadá

STA

1.B

 

Vzdělávací akce

 

6.hod

odpadá

EKO

4.A

 

Volno

Surková Iva

6.hod

odpadá

UCE

3.B (A2)

 

Odpadá

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Šušková Petra

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Švaňhalová Jana

1.hod

odpadá

PEK

2.B (A2)

 

Vzdělávací akce

 

4.hod

odpadá

PEK

2.C (A2)

 

Vzdělávací akce

Švéda Jakub

6.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Volno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Tláskalová Hana

6.hod

odpadá

ANJ

4.C (A1)

 

Volno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Toman Josef

1.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Volno

 

3.hod

odpadá

NEJ

3.A (A1)

 

Vzdělávací akce

 

5.hod

odpadá

NEJ

3.C (A1)

 

Vzdělávací akce

Urbánek Vít

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Zahradová Marcela

6.hod

odpadá

UCE

2.A (A2)

 

Odpadá

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Zavadilová Hana

6.hod

odpadá

ANJ

4.C (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

ANJ

2.B (A1)

 

Odpadá

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 5. hod - Lavičková Petra, Šušková Petra

1.B, 1.- 5. hod - Inwaldová Ivana, Lisická Jarmila

1.C, 1.- 5. hod - Geršlová Lenka, Procházková Iveta

2.A, 1.- 5. hod - Joch Jaroslav, Urbánek Vít

2.B, 1.- 5. hod - Jančí Ilona, Zahradová Marcela

2.C, 1.- 5. hod - Minarovičová Jana, Švéda Jakub

3.A, 1.- 5. hod - Kupková Zuzana, Tláskalová Hana

3.B, 1.- 5. hod - Jančí Ilona, Surková Iva

3.C, 1.- 5. hod - Možná Blanka, Zavadilová Hana

 

 

Suplování:   Úterý 29.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

Odp

Odp

1.B

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

Odp

Odp

1.C

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

Odp

Odp

2.A

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

Odp

Odp

2.B

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

Odp

Odp

2.C

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

Odp

Odp

3.A

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

Odp

Odp

3.B

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

Odp

Odp

3.C

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Vzdě

Odp

Odp

Odp

Odp

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Blahová Pavla

..

..

..

....

       

Geršlová Lenka

..

-

..

-

       

Jančí Ilona

..

..

-

-

       

Joch Jaroslav

-

..

..

..

       

Karásek Tomáš

-

-

..

-

       

Kupková Zuzana

..

..

..

..

       

Lavičková Petra

..

-

..

-

       

Lisická Jarmila

..

....

..

..

       

Minarovičová Jana

-

..

-

..

       

Možná Blanka

....

..

..

-

       

Musilová Simona

..

..

-

-

       

Procházková Iveta

..

..

-

-

       

Sekaninová Dagmar

....

..

-

..

       

Surková Iva

-

-

-

..

       

Šušková Petra

..

..

-

..

       

Švaňhalová Jana

..

-

..

..

-

-

..

-

Švéda Jakub

..

..

..

..

       

Tláskalová Hana

..

-

..

..

       

Urbánek Vít

..

..

..

..

       

Zahradová Marcela

..

..

..

-

       

Zavadilová Hana

-

-

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

6.hod

odpadá

SPJ

4.A (A2)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

HOZ

1.A

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Brka Martin

3.hod

odpadá

ANJ

2.C (A1)

 

Vzdělávací akce

 

6.hod

odpadá

ANJ

3.B (A2)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

KAJ

4.A (C2)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

KAJ

4.A (C2)

 

Volno

Černá Ivana

1.hod

odpadá

IKT

1.A (A1)

 

Vzdělávací akce

 

4.hod

odpadá

UCE

2.B (A1)

 

Vzdělávací akce

 

5.hod

odpadá

UCE

2.B (A1)

 

Odpadá

Geršlová Lenka

5.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

OBN

2.A

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Chupík Zdeněk

4.hod

odpadá

NEJ

1.B (A1)

 

Vzdělávací akce

 

6.hod

odpadá

NEJ

4.A (A1)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

NEJ

2.B (A1)

 

Odpadá

Inwaldová Ivana

1.hod

odpadá

EKO

4.C

 

Volno

 

2.hod

odpadá

EKO

1.B

 

Vzdělávací akce

 

4.hod

odpadá

UCE

2.B (A2)

 

Vzdělávací akce

 

5.hod

odpadá

UCE

2.B (A2)

 

Odpadá

Jančí Ilona

5.hod

odpadá

UCE

2.C (A2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

UCE

2.C (A2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

UCE

3.A (A2)

 

Odpadá

Joch Jaroslav

6.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

MCV

4.B (C5)+

 

Volno

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Karásek Tomáš

5.hod

odpadá

IKT

1.C (A2)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

IKT

2.B (A2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

IKT

2.B (A2)

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Křapová Aneta

4.hod

odpadá

ANJ

4.B (A1)

 

Volno

 

6.hod

odpadá

ANJ

3.B (A1)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

ANJ

1.C (A2)

 

Odpadá

Kubín Igor

2.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Volno

 

3.hod

odpadá

MAT

3.C (A1)

 

Vzdělávací akce

 

4.hod

odpadá

MAT

3.C (A2)

 

Vzdělávací akce

 

7.hod

odpadá

MCV

4.B (C5)+

 

Volno

Kupková Zuzana

7.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

PEK

1.B

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Lavičková Petra

6.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

KAJ

4.A (C1)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

KAJ

4.A (C1)

 

Volno

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Lisická Jarmila

5.hod

odpadá

IKT

1.C (A1)

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Lněničková Hana

3.hod

odpadá

PRA

3.A

 

Vzdělávací akce

 

4.hod

odpadá

PRA

3.B

 

Vzdělávací akce

 

5.hod

odpadá

PRA

4.C

 

Volno

Minarovičová Jana

5.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

ZEM

2.C

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Možná Blanka

5.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Musilová Simona

5.hod

odpadá

EKO

2.A

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Procházková Iveta

6.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

SPS

4.C (C4)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

SPS

4.C (C4)

 

Volno

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Sedláčková Šárka

3.hod

odpadá

RUJ

3.C (A2)

 

Vzdělávací akce

 

4.hod

odpadá

RUJ

1.B (A2)

 

Vzdělávací akce

 

6.hod

odpadá

RUJ

4.B (A2)

 

Volno

Sekaninová Dagmar

7.hod

odpadá

EKT

4.B (C4)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

EKT

4.B (C4)

 

Volno

Surková Iva

5.hod

odpadá

UCE

3.C (A1)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

EKT

4.B (C3)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

EKT

4.B (C3)

 

Volno

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Šušková Petra

6.hod

odpadá

ZPV

1.B

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Švéda Jakub

7.hod

odpadá

TEV

3.C (Chl)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

TEV

3.C (Chl)

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Tláskalová Hana

6.hod

odpadá

ANJ

3.A (A1)

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Toman Josef

1.hod

odpadá

NEJ

3.A (A1)

 

Vzdělávací akce

 

2.hod

odpadá

NEJ

2.A (A1)

 

Vzdělávací akce

 

3.hod

odpadá

NEJ

1.C (A1)

 

Vzdělávací akce

 

4.hod

odpadá

NEJ

2.C (A1)

 

Vzdělávací akce

 

6.hod

odpadá

NEJ

4.B (A1)

 

Volno

Urbánek Vít

7.hod

odpadá

TEV

3.C (Dív)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

TEV

3.C (Dív)

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Zahradová Marcela

5.hod

odpadá

UCE

2.C (A1)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

UCE

2.C (A1)

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Zavadilová Hana

5.hod

odpadá

ANJ

3.C (A2)

 

Odpadá

 

8.hod

odpadá

ANJ

1.C (A1)

 

Odpadá

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dozor

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 4. hod - Lavičková Petra, Šušková Petra

1.B, 1.- 4. hod - Lisická Jarmila, Švéda Jakub

1.C, 1.- 4. hod - Geršlová Lenka, Procházková Iveta

2.A, 1.- 4. hod - Joch Jaroslav, Urbánek Vít

2.B, 1.- 4. hod - Musilová Simona, Zahradová Marcela

2.C, 1.- 4. hod - Blahová Pavla, Minarovičová Jana

3.A, 1.- 4. hod - Kupková Zuzana, Tláskalová Hana

3.B, 1.- 4. hod - Karásek Tomáš, Surková Iva

3.C, 1.- 4. hod - Možná Blanka, Zavadilová Hana

 

 

Suplování:   Středa 30.6.2021

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.A

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

1.B

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

1.C

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

2.A

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

2.B

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

2.C

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

3.A

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

3.B

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

3.C

Tříd

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

Odp

 

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Joch Jaroslav

-

             

Kupková Zuzana

..

             

Lisická Jarmila

-

             

Minarovičová Jana

-

             

Možná Blanka

-

             

Procházková Iveta

-

             

Surková Iva

-

             

Šušková Petra

..

             

Švaňhalová Jana

....

..

-

-

-

-

-

-

Zahradová Marcela

..

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

3.hod

odpadá

SPJ

4.C (A2)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

HOZ

2.B

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

SPJ

4.A (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

SPJ

1.A (A2)

 

Odpadá

Brka Martin

1.hod

odpadá

ANJ

3.B (A2)

 

třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.A (A2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.B (A2)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

ANJ

2.C (A1)

 

Odpadá

Černá Ivana

2.hod

odpadá

UCE

2.B (A1)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

IKT

1.B (A1)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

IKT

3.C (A1)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

IKT

3.C (A1)

 

Odpadá

Geršlová Lenka

1.hod

odpadá

OBN

2.B

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Volno

Chupík Zdeněk

4.hod

odpadá

NEJ

1.B (A1)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

NEJ

4.A (A1)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

NEJ

1.A (A1)

 

Odpadá

Inwaldová Ivana

1.hod

odpadá

EKO

1.B

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

UCE

2.B (A2)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

EKO

1.A

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

EKO

4.C

 

Volno

 

7.hod

odpadá

UCE

4.B (A2)

 

Volno

Jančí Ilona

1.hod

odpadá

EKC

4.B

 

Volno

 

2.hod

odpadá

EKC

4.B

 

Volno

 

3.hod

odpadá

UCE

3.A (A2)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

UCE

3.A (A2)

 

Odpadá

Joch Jaroslav

2.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

MAT

2.B (A1)

 

Odpadá

 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Karásek Tomáš

3.hod

odpadá

IKT

1.B (A2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

IKT

3.C (A2)

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

IKT

3.C (A2)

 

Odpadá

Křapová Aneta

1.hod

odpadá

ANJ

3.B (A1)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

KAJ

4.A (C6)+

 

Volno

 

4.hod

odpadá

KAJ

4.A (C6)+

 

Volno

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.A (A1)

 

Odpadá

Kubín Igor

2.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

MAT

4.C (A1)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

MAT

4.C (A2)

 

Volno

Kupková Zuzana

2.hod

odpadá

PEK

1.A

 

Odpadá

 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Lavičková Petra

2.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

ANJ

2.C (A2)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.A (A1)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

ANJ

1.A (A2)

 

Odpadá

Lisická Jarmila

2.hod

odpadá

MAT

1.B (A1)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

MAT

1.A (A1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

MAT

1.B (A2)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

MAT

4.B (A1)

 

Volno

 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Lněničková Hana

1.hod

odpadá

PRA

4.C

 

Volno

 

4.hod

odpadá

PRA

3.B

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

PRA

3.A

 

Odpadá

Minarovičová Jana

3.hod

odpadá

MAT

1.A (A2)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Odpadá

 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Možná Blanka

3.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

Odpadá

 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Musilová Simona

1.hod

odpadá

EKO

2.C

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

EKO

3.B

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

EKO

2.A

 

Odpadá

Novotníková Romana

2.hod

odpadá

EKT

4.C

 

Volno

 

3.hod

odpadá

EKT

4.A (C3)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

EKT

4.A (C3)

 

Volno

Procházková Iveta

5.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Odpadá

 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Sedláčková Šárka

1.hod

odpadá

RUJ

1.C (A2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

RUJ

1.B (A2)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

RUJ

2.B (A2)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

RUJ

4.B (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

RUJ

2.C (A2)

 

Odpadá

Surková Iva

3.hod

odpadá

EKT

4.A (C4)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

EKT

4.A (C4)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

UCE

4.B (A1)

 

Volno

 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Šušková Petra

3.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

BIO

2.C

 

Odpadá

 

7.hod

odpadá

ZEM

1.C

 

Odpadá

 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Švéda Jakub

1.hod

odpadá

TEV

2.A (A2)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

TEV

2.A (A2)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

TEV

3.B (A1)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

TEV

3.B (A1)

 

Odpadá

Tláskalová Hana

1.hod

odpadá

ANJ

3.C (A1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

ANJ

3.A (A1)

 

Odpadá

 

3.hod

odpadá

KAJ

4.B (C2)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

KAJ

4.B (C2)

 

Volno

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.C (A1)

 

Volno

Toman Josef

1.hod

odpadá

NEJ

1.C (A1)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

NEJ

2.C (A1)

 

Odpadá

 

4.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Volno

Urbánek Vít

1.hod

odpadá

TEV

2.A (A1)

 

třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

TEV

2.A (A1)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

TEV

3.B (A2)

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

TEV

3.B (A2)

 

Odpadá

Zahradová Marcela

2.hod

odpadá

EKC

4.A

 

Volno

 

4.hod

odpadá

EKO

3.C

 

Odpadá

 

6.hod

odpadá

EKO

3.A

 

Odpadá

 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Zavadilová Hana

1.hod

odpadá

ANJ

3.C (A2)

 

třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

ANJ

2.B (A1)

 

Odpadá

 

5.hod

odpadá

ANJ

4.C (A2)

 

Volno

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1. hod - Šušková Petra

1.B, 1. hod - Lisická Jarmila

1.C, 1. hod - Procházková Iveta

2.A, 1. hod - Joch Jaroslav

2.B, 1. hod - Zahradová Marcela

2.C, 1. hod - Minarovičová Jana

3.A, 1. hod - Kupková Zuzana

3.B, 1. hod - Surková Iva

3.C, 1. hod - Možná Blanka

28. 6. v 8:00 testování v kmenové učebně s třídním učitelem, pak vzdělávací akce mimo školu
29. 6. vzdělávací akce mimo školu, sraz dle pokynů třídního učitele

30. 6. - 1. hodinu vydání vysvědčení v kmenové učebně s třídním učitelem
dohledy učitelů po první hodině jsou 8:45 - 9:00
žáci musí opusti budovu školy do 9:00, pak již nebude vykonáván dohled

 

Zpracováno v systému Bakaláři