Suplování: Pondělí 22.4.2024
Nepřítomní učitelé |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
Novotníková Romana |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Urbánek Vít |
Bn |
Bn |
Tm |
- |
- |
Bn |
Bn |
- |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Inwaldová Ivana |
5.hod |
přesun << |
EKO |
1.A |
(503) |
z 6.hod |
6.hod |
přesun >> |
EKO |
1.A |
na 5.hod |
||
Švéda Jakub |
před 6., 7., 8. hodinou dohled Dohled na budově TEV |
|||||
Toman Josef |
3.hod |
Suplovací pohotovost |
||||
Zahradová Marcela |
5.hod |
Suplovací pohotovost |
||||
Baloun Ladislav |
1.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
1.C (A1) |
(601) |
|
2.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
1.C (A1) |
(602) |
||
6.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
3.A (A1) |
(601) |
||
7.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
3.A (A1) |
(602) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.A |
5.hod |
EKO |
(503) |
přesun << |
Inwaldová Ivana |
z 6.hod |
|
6.hod |
EKO |
přesun >> |
na 5.hod |
||||
1.C |
1.hod |
TEV |
A1 |
(601) |
supluje |
Baloun Ladislav |
(Ur) |
2.hod |
TEV |
A1 |
(602) |
supluje |
Baloun Ladislav |
(Ur) |
|
3.A |
6.hod |
TEV |
A1 |
(601) |
supluje |
Baloun Ladislav |
(Ur) |
7.hod |
TEV |
A1 |
(602) |
supluje |
Baloun Ladislav |
(Ur) |
Suplování: Úterý 23.4.2024
Nepřítomní učitelé |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
Blahová Pavla |
Ko |
- |
Mn |
|||||
Koupilová Eva |
- |
Ms |
.. |
|||||
Nemerádová Patricie |
Tl |
|||||||
Novotníková Romana |
- |
- |
Ko |
Ko |
- |
- |
- |
- |
Urbánek Vít |
Br |
Br |
Br |
Br |
Sd |
- |
- |
Sd |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Brka Martin |
5.hod |
přesun << |
ANJ |
4.B (A2) |
(510) |
z 8.hod |
8.hod |
změna |
TEV |
4.C |
(601) |
||
Koupilová Eva |
2.hod |
supl. (Bl) |
SPJ |
4.A (A2) |
(214) |
|
3.hod |
supl. (No) |
EKT |
4.A (C1) |
(204) |
||
4.hod |
supl. (No) |
EKT |
4.A (C1) |
(204) |
||
Lisická Jarmila |
5.hod |
přesun >> |
MAT |
4.B (A2) |
na 8.hod |
|
8.hod |
přesun << |
MAT |
4.B (A2) |
(510) |
z 5.hod |
|
Minarovičová Jana |
4.hod |
spojeno (Bl) |
MAT |
2.B (A2) |
(504) |
|
Musilová Simona |
7.hod |
supl. (Ko) |
EKO |
2.B |
(504) |
|
Švéda Jakub |
5.hod |
supl. (Ur) |
OBN |
4.C |
(408) |
|
8.hod |
supl. (Ur) |
OBN |
3.B |
(502) |
||
před 1., 2., 3. hodinou dohled Dohled na budově TEV |
||||||
Tláskalová Hana |
3.hod |
supl. (Ne) |
ANJ |
4.C (A2) |
(512) |
|
Brejchová Eva |
1.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
2.A (A1) |
(601) |
|
2.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
2.A (A1) |
(602) |
||
3.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
1.A (A2) |
(602) |
||
4.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
1.A (A2) |
(601) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
1.A |
3.hod |
TEV |
A2 |
(602) |
supluje |
Brejchová Eva |
(Ur) |
4.hod |
TEV |
A2 |
(601) |
supluje |
Brejchová Eva |
(Ur) |
|
2.A |
1.hod |
TEV |
A1 |
(601) |
supluje |
Brejchová Eva |
(Ur) |
2.hod |
TEV |
A1 |
(602) |
supluje |
Brejchová Eva |
(Ur) |
|
8.hod |
HOZ |
odpadá |
(Ko) |
||||
2.B |
4.hod |
MAT |
A2 |
(504) |
spojí |
Minarovičová Jana |
(Bl) |
7.hod |
EKO |
(504) |
supluje |
Musilová Simona |
(Ko) |
||
3.B |
8.hod |
OBN |
(502) |
supluje |
Švéda Jakub |
(Ur) |
|
4.A |
2.hod |
SPJ |
A2 |
(214) |
supluje |
Koupilová Eva |
(Bl) |
3.hod |
EKT |
C1 |
(204) |
supluje |
Koupilová Eva |
(No) |
|
4.hod |
EKT |
C1 |
(204) |
supluje |
Koupilová Eva |
(No) |
|
4.B |
5.hod |
ANJ |
A2 |
(510) |
přesun << |
Brka Martin |
z 8.hod |
8.hod |
MAT |
A2 |
(510) |
přesun << |
Lisická Jarmila |
z 5.hod |
|
4.C |
3.hod |
ANJ |
A2 |
(512) |
supluje |
Tláskalová Hana |
(Ne) |
5.hod |
OBN |
(408) |
supluje |
Švéda Jakub |
(Ur) |
||
8.hod |
TEV |
(601) |
změna |
Brka Martin |
(Sd) |
Suplování: Středa 24.4.2024
Nepřítomní učitelé |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
Urbánek Vít |
- |
- |
- |
- |
Bn |
Bn |
- |
- |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Inwaldová Ivana |
5.hod |
přesun << |
EKO |
4.A |
(406) |
z 7.hod |
7.hod |
přesun >> |
EKO |
4.A |
na 5.hod |
||
Švéda Jakub |
před 5., 6. hodinou dohled Dohled na budově TEV |
|||||
Baloun Ladislav |
5.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
3.B (A2) |
(602) |
|
6.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
3.B (A2) |
(601) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
3.B |
5.hod |
TEV |
A2 |
(602) |
supluje |
Baloun Ladislav |
(Ur) |
6.hod |
TEV |
A2 |
(601) |
supluje |
Baloun Ladislav |
(Ur) |
|
4.A |
5.hod |
EKO |
(406) |
přesun << |
Inwaldová Ivana |
z 7.hod |
|
7.hod |
EKO |
přesun >> |
na 5.hod |
Suplování: Čtvrtek 25.4.2024
Nepřítomné třídy |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
1.A |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
1.B |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
1.C |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
2.A |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
2.B |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
2.C |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
3.A |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
3.B |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
3.C |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
ŘedV |
4.A |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
4.B |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
4.C |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
MZk |
Nepřítomní učitelé |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
Surková Iva |
- |
- |
.. |
.. |
.. |
- |
.. |
.. |
Urbánek Vít |
.. |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
.. |
.. |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Blahová Pavla |
2.hod |
odpadá |
SPJ |
1.A (A2) |
Ředitelské volno |
|
3.hod |
odpadá |
SPJ |
3.A (A2) |
Ředitelské volno |
||
5.hod |
odpadá |
SPJ |
2.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
6.hod |
odpadá |
SPJ |
1.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
Brka Martin |
1.hod |
odpadá |
TEV |
2.C (Dív) |
Ředitelské volno |
|
2.hod |
odpadá |
TEV |
2.C (Dív) |
Ředitelské volno |
||
3.hod |
odpadá |
ANJ |
1.C (A1) |
Ředitelské volno |
||
4.hod |
odpadá |
ANJ |
2.B (A1) |
Ředitelské volno |
||
6.hod |
odpadá |
ANJ |
1.A (A2) |
Ředitelské volno |
||
Černá Ivana |
3.hod |
odpadá |
IKT |
3.B (A2) |
Ředitelské volno |
|
4.hod |
odpadá |
IKT |
4.B (A1) |
Maturity |
||
5.hod |
odpadá |
UCE |
3.C (A1) |
Ředitelské volno |
||
6.hod |
odpadá |
UCE |
3.C (A1) |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
STA |
1.A |
Ředitelské volno |
||
Geršlová Lenka |
1.hod |
odpadá |
DEJ |
1.C |
Ředitelské volno |
|
2.hod |
odpadá |
DEJ |
2.B |
Ředitelské volno |
||
4.hod |
odpadá |
CJL |
3.C |
Ředitelské volno |
||
7.hod |
odpadá |
CJL |
3.A (A1) |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
OBN |
3.C |
Ředitelské volno |
||
Chupík Zdeněk |
4.hod |
odpadá |
NEJ |
4.A (A1) |
Maturity |
|
5.hod |
odpadá |
NEJ |
2.B (A1) |
Ředitelské volno |
||
6.hod |
odpadá |
NEJ |
1.B (A1) |
Ředitelské volno |
||
Inwaldová Ivana |
1.hod |
odpadá |
EKO |
4.A |
Maturity |
|
4.hod |
odpadá |
EKO |
3.B |
Ředitelské volno |
||
5.hod |
odpadá |
UCE |
3.C (A2) |
Ředitelské volno |
||
Jančí Ilona |
1.hod |
odpadá |
EKC |
4.B (A1) |
Maturity |
|
2.hod |
odpadá |
EKC |
4.B (A1) |
Maturity |
||
3.hod |
odpadá |
UCE |
3.A (A1) |
Ředitelské volno |
||
4.hod |
odpadá |
UCE |
3.A (A1) |
Ředitelské volno |
||
7.hod |
odpadá |
UCE |
3.A (A2) |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
UCE |
3.A (A2) |
Ředitelské volno |
||
Joch Jaroslav |
1.hod |
odpadá |
MAT |
1.A (A2) |
Ředitelské volno |
|
2.hod |
odpadá |
MAT |
1.A (A1) |
Ředitelské volno |
||
5.hod |
odpadá |
MAT |
4.C |
Maturity |
||
8.hod |
odpadá |
FYZ |
2.C |
Ředitelské volno |
||
Karásek Tomáš |
4.hod |
odpadá |
IKT |
4.B (A2) |
Maturity |
|
7.hod |
odpadá |
IKT |
2.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
IKT |
2.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
Koupilová Eva |
1.hod |
odpadá |
HOZ |
2.A |
Ředitelské volno |
|
3.hod |
odpadá |
EKO |
2.B |
Ředitelské volno |
||
4.hod |
odpadá |
HOZ |
1.A |
Ředitelské volno |
||
7.hod |
odpadá |
EKO |
2.C |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
EKO |
4.C |
Maturity |
||
Kubín Igor |
2.hod |
odpadá |
MAT |
3.C |
Ředitelské volno |
|
Lavičková Petra |
2.hod |
odpadá |
ANJ |
4.A (A2) |
Maturity |
|
3.hod |
odpadá |
ANJ |
1.C (A2) |
Ředitelské volno |
||
6.hod |
odpadá |
ANJ |
1.A (A1) |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
ANJ |
3.A (A1) |
Ředitelské volno |
||
Lisická Jarmila |
3.hod |
odpadá |
IKT |
3.B (A1) |
Ředitelské volno |
|
4.hod |
odpadá |
MAT |
3.A (A2) |
Ředitelské volno |
||
5.hod |
odpadá |
MAT |
4.B |
Maturity |
||
7.hod |
odpadá |
IKT |
2.B (A1) |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
IKT |
2.B (A1) |
Ředitelské volno |
||
Minarovičová Jana |
2.hod |
odpadá |
MAT |
3.B (A1) |
Ředitelské volno |
|
4.hod |
odpadá |
MAT |
1.C |
Ředitelské volno |
||
5.hod |
odpadá |
MAT |
4.A (A1) |
Maturity |
||
6.hod |
odpadá |
MAT |
3.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
ZEM |
1.C |
Ředitelské volno |
||
Možná Blanka |
1.hod |
odpadá |
CJL |
3.B |
Ředitelské volno |
|
2.hod |
odpadá |
CJL |
3.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
3.hod |
odpadá |
CJL |
4.A |
Maturity |
||
6.hod |
odpadá |
CJL |
3.B (A1) |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
CJL |
1.B |
Ředitelské volno |
||
Musilová Simona |
1.hod |
odpadá |
HOZ |
2.B |
Ředitelské volno |
|
2.hod |
odpadá |
EKO |
3.A |
Ředitelské volno |
||
5.hod |
odpadá |
EKO |
1.C |
Ředitelské volno |
||
Nemerádová Patricie |
1.hod |
odpadá |
ANJ |
4.C (A2) |
Maturity |
|
2.hod |
odpadá |
ANJ |
4.A (A1) |
Maturity |
||
3.hod |
odpadá |
KAJ |
4.C (A2) |
Maturity |
||
4.hod |
odpadá |
KAJ |
4.C (A2) |
Maturity |
||
6.hod |
odpadá |
NEJ |
3.A (A1) |
Ředitelské volno |
||
7.hod |
odpadá |
NEJ |
1.C (A2) |
Ředitelské volno |
||
Ospálková Zuzana |
1.hod |
odpadá |
PEK |
3.A (A1) |
Ředitelské volno |
|
2.hod |
odpadá |
PEK |
2.A (A1) |
Ředitelské volno |
||
3.hod |
odpadá |
PEK |
3.C (A1) |
Ředitelské volno |
||
6.hod |
odpadá |
CJL |
2.A |
Ředitelské volno |
||
Pajtlová Petra |
1.hod |
odpadá |
ANJ |
4.C (A1) |
Maturity |
|
2.hod |
odpadá |
ANJ |
1.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
3.hod |
odpadá |
KAJ |
4.C (A1) |
Maturity |
||
4.hod |
odpadá |
KAJ |
4.C (A1) |
Maturity |
||
6.hod |
odpadá |
ANJ |
3.A (A2) |
Ředitelské volno |
||
Procházková Iveta |
1.hod |
odpadá |
PSY |
3.C |
Ředitelské volno |
|
2.hod |
odpadá |
CJL |
1.C |
Ředitelské volno |
||
3.hod |
odpadá |
DEJ |
1.A |
Ředitelské volno |
||
5.hod |
odpadá |
DEJ |
2.A |
Ředitelské volno |
||
6.hod |
odpadá |
CJL |
4.C |
Maturity |
||
Sedláčková Šárka |
2.hod |
odpadá |
RUJ |
4.C (A2) |
Maturity |
|
3.hod |
odpadá |
RUJ |
4.B (A2) |
Maturity |
||
4.hod |
odpadá |
ANJ |
2.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
7.hod |
odpadá |
ANJ |
3.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
RUJ |
3.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
Šušková Petra |
3.hod |
odpadá |
CHE |
2.C |
Ředitelské volno |
|
6.hod |
odpadá |
BIO |
2.C |
Ředitelské volno |
||
7.hod |
odpadá |
ZPV |
1.A |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
ZPV |
2.A |
Ředitelské volno |
||
Švaňhalová Jana |
1.hod |
odpadá |
PEK |
3.A (A2) |
Ředitelské volno |
|
2.hod |
odpadá |
PEK |
2.A (A2) |
Ředitelské volno |
||
3.hod |
odpadá |
PEK |
3.C (A2) |
Ředitelské volno |
||
Švéda Jakub |
1.hod |
odpadá |
DEJ |
1.B |
Ředitelské volno |
|
3.hod |
odpadá |
TEV |
1.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
4.hod |
odpadá |
TEV |
1.B (A2) |
Ředitelské volno |
||
Tláskalová Hana |
2.hod |
odpadá |
ANJ |
1.B (A1) |
Ředitelské volno |
|
3.hod |
odpadá |
ANJ |
4.B (A1) |
Maturity |
||
4.hod |
odpadá |
ANJ |
2.C (A2) |
Ředitelské volno |
||
6.hod |
odpadá |
ANJ |
3.C (A2) |
Ředitelské volno |
||
7.hod |
odpadá |
ANJ |
3.B (A1) |
Ředitelské volno |
||
Toman Josef |
1.hod |
odpadá |
NEJ |
1.A (A1) |
Ředitelské volno |
|
2.hod |
odpadá |
NEJ |
4.C (A1) |
Maturity |
||
3.hod |
odpadá |
NEJ |
2.A (A1) |
Ředitelské volno |
||
4.hod |
odpadá |
NEJ |
2.C (A1) |
Ředitelské volno |
||
7.hod |
odpadá |
NEJ |
1.C (A1) |
Ředitelské volno |
||
8.hod |
odpadá |
NEJ |
3.B (A1) |
Ředitelské volno |
||
Zahradová Marcela |
1.hod |
odpadá |
EKC |
4.B (A2) |
Maturity |
|
2.hod |
odpadá |
EKC |
4.B (A2) |
Maturity |
||
4.hod |
odpadá |
EKO |
2.A |
Ředitelské volno |
||
5.hod |
odpadá |
EKO |
1.B |
Ředitelské volno |
||
7.hod |
odpadá |
FIP |
4.B (F2) |
Maturity |
||
8.hod |
odpadá |
FIP |
4.B (F2) |
Maturity |
Suplování: Pátek 26.4.2024
Nepřítomní učitelé |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
Inwaldová Ivana |
Zh |
Ce |
||||||
Nemerádová Patricie |
- |
|||||||
Urbánek Vít |
Bn |
Bn |
- |
- |
Gr |
- |
- |
- |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Černá Ivana |
3.hod |
supl. (Iw) |
UCE |
4.B (A1) |
(510) |
|
Geršlová Lenka |
5.hod |
supl. (Ur) |
OBN |
2.C |
(411) |
|
Švéda Jakub |
před 1., 2., 3. hodinou dohled Dohled na budově TEV |
|||||
Zahradová Marcela |
2.hod |
supl. (Iw) |
EKO |
4.A |
(406) |
|
Baloun Ladislav |
1.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
3.C (A1) |
(601) |
|
2.hod |
supl. (Ur) |
TEV |
3.C (A1) |
(602) |
Změny v rozvrzích tříd: |
|||||||
2.C |
5.hod |
OBN |
(411) |
supluje |
Geršlová Lenka |
(Ur) |
|
3.C |
1.hod |
TEV |
A1 |
(601) |
supluje |
Baloun Ladislav |
(Ur) |
2.hod |
TEV |
A1 |
(602) |
supluje |
Baloun Ladislav |
(Ur) |
|
4.A |
2.hod |
EKO |
(406) |
supluje |
Zahradová Marcela |
(Iw) |
|
4.B |
3.hod |
UCE |
A1 |
(510) |
supluje |
Černá Ivana |
(Iw) |
Zpracováno v systému Bakaláři